500 kr
Avslutas: 27 NOV 19:15
Utropspris:  800 kr
visningslokaler:  400 kr
Soffgrupp
nr. 586692

Soffgrupp, soffa, fåtöljer 2 st, rokokostil, B=150, höjd 95 cm och mindre, pelarbord, 64x94, höjd 60 cm.

Kondition: Bruksslitage, märken. Bord med fanersläpp.

Budgivare 4 2021-11-27 18:30:56 500 kr
Budgivare 1 2021-11-20 20:55:37 450 kr
Budgivare 4 2021-11-27 18:30:54 400 kr
Budgivare 1 2021-11-20 20:55:37 350 kr
Budgivare 4 2021-11-27 18:30:52 300 kr
Budgivare 1 2021-11-20 20:55:37 250 kr
Budgivare 3 2021-11-27 18:24:53 200 kr
Budgivare 1 2021-11-20 20:55:37 175 kr
Budgivare 3 2021-11-27 18:24:40 150 kr
Budgivare 1 2021-11-20 20:55:37 100 kr
Budgivare 2 2021-11-21 12:21:43 75 kr
Budgivare 1 2021-11-20 20:55:37 50 kr