50 kr
Avslutas: 26 NOV 19:12
Utropspris:  300 kr
visningslokaler:  200 kr
Hörnhylla
nr. 586849

Hörnhylla 1900-tal, höjd 190 cm

Kondition: Bruksslitage, ranglig

Budgivare 1 2021-11-20 18:57:37 50 kr