400 kr
Avslutas: 26 NOV 19:15
Utropspris:  800 kr
visningslokaler:  50 kr
Stringhylla
nr. 586850

Stringhylla, 1950/60-tal, 3 hyllplan i mahognyfanér, 2 gavlar, bredd 60 cm

Kondition: Bruksslitage

Budgivare 9 2021-11-26 19:12:44 400 kr
Budgivare 7 2021-11-25 10:46:29 350 kr
Budgivare 8 2021-11-24 20:10:50 300 kr
Budgivare 7 2021-11-25 10:46:24 300 kr
Budgivare 8 2021-11-24 20:10:50 250 kr
Budgivare 7 2021-11-23 14:28:09 200 kr
Budgivare 6 2021-11-21 19:46:20 175 kr
Budgivare 5 2021-11-21 19:01:11 150 kr
Budgivare 4 2021-11-20 21:28:47 125 kr
Budgivare 3 2021-11-20 17:07:21 100 kr
Budgivare 2 2021-11-19 23:54:14 75 kr
Budgivare 1 2021-11-19 20:19:11 50 kr