450 kr
Avslutas: 27 NOV 19:14
Utropspris:  800 kr
visningslokaler:  50 kr
Vas
nr. 587032

Vas, Bengt Orup, Johansfors glasbruk, 1950-tal, slipad dekor, signerad Johansfors Orup, höjd 26 cm

Kondition: Mindre ytslitage

Budgivare 4 2021-11-25 20:39:02 450 kr
Budgivare 8 2021-11-27 18:37:29 400 kr
Budgivare 4 2021-11-25 20:39:02 350 kr
Budgivare 6 2021-11-24 09:04:45 300 kr
Budgivare 7 2021-11-25 02:16:11 250 kr
Budgivare 6 2021-11-24 09:04:45 200 kr
Budgivare 4 2021-11-23 05:55:52 175 kr
Budgivare 5 2021-11-22 13:40:32 150 kr
Budgivare 3 2021-11-20 21:35:44 125 kr
Budgivare 4 2021-11-20 21:41:35 125 kr
Budgivare 3 2021-11-20 21:35:44 100 kr
Budgivare 2 2021-11-20 20:20:50 75 kr
Budgivare 1 2021-11-20 19:30:24 50 kr