100 kr
Avslutas: 27 NOV 19:18
Utropspris:  400 kr
visningslokaler:  100 kr
Karmstol
nr. 587038

Karmstol. 1900-talets senare hälft, B=61

Kondition: Bruksslitage

Budgivare 3 2021-11-27 10:44:05 100 kr
Budgivare 2 2021-11-26 19:30:01 75 kr
Budgivare 1 2021-11-25 22:28:01 50 kr