700 kr
Avslutas: 27 NOV 19:52
Utropspris:  400 kr
visningslokaler:  100 kr
Golvlampa
nr. 587085

Golvlampa, 1900-talets andra hälft, höjd 130 cm

Kondition: Bruksslitage

Budgivare 3 2021-11-27 19:37:10 700 kr
Budgivare 4 2021-11-27 18:53:07 650 kr
Budgivare 3 2021-11-27 19:35:32 600 kr
Budgivare 4 2021-11-27 18:53:07 550 kr
Budgivare 3 2021-11-27 19:35:02 500 kr
Budgivare 4 2021-11-27 18:53:07 450 kr
Budgivare 3 2021-11-27 19:34:49 400 kr
Budgivare 4 2021-11-26 21:56:02 350 kr
Budgivare 3 2021-11-26 20:06:41 300 kr
Budgivare 3 2021-11-26 20:06:41 175 kr
Budgivare 1 2021-11-21 07:22:27 150 kr
Budgivare 2 2021-11-23 21:53:33 125 kr
Budgivare 1 2021-11-21 07:22:27 100 kr
Budgivare 2 2021-11-23 21:52:45 75 kr
Budgivare 1 2021-11-21 07:22:27 50 kr