600 kr
Avslutas: 29 NOV 20:10
Utropspris:  600 kr
visningslokaler:  50 kr
Skrivmaskin LC Smith
nr. 587498

Skrivmaskin LC Smith & Corona Typewriters Inc, 1900-talets början, B=36cm

Kondition: Åldersrelaterat bruksslitage

Budgivare 4 2021-11-29 18:54:04 600 kr
Budgivare 6 2021-11-29 18:31:27 550 kr
Budgivare 6 2021-11-29 18:31:27 400 kr
Budgivare 5 2021-11-29 18:53:16 350 kr
Budgivare 6 2021-11-29 18:31:27 300 kr
Budgivare 4 2021-11-24 14:31:13 250 kr
Budgivare 4 2021-11-24 14:31:13 175 kr
Budgivare 5 2021-11-29 16:08:43 150 kr
Budgivare 4 2021-11-24 14:31:13 125 kr
Budgivare 3 2021-11-23 23:24:06 100 kr
Budgivare 2 2021-11-23 03:10:25 75 kr
Budgivare 1 2021-11-22 20:15:21 50 kr