3 300 kr
Avslutas: 03 DEC 19:14
Utropspris:  2 500 kr
visningslokaler:  50 kr
Influensmaskin/ Elektrostatisk
nr. 588336

Influensmaskin/ Elektrostatisk generator, 18/1900-tal, gjutjärn, svärtat trä, glas och mässing. Märkt "Svanström & Co, Stockholm" och "C.L. Holm mekaniker, Stockholm" höjd 41 cm.

Kondition: Bruksslitage, glasskivan med mindre nagg

Budhistorik (26 bud)
Budgivare 6 2021-12-03 19:04:57 3 300 kr
Budgivare 7 2021-12-03 19:02:57 3 200 kr
Budgivare 6 2021-12-03 18:15:40 3 100 kr
Budgivare 7 2021-12-03 19:02:36 3 100 kr
Budgivare 6 2021-12-02 19:09:43 3 000 kr
Budgivare 7 2021-12-03 17:43:45 2 900 kr
Budgivare 6 2021-12-02 18:34:39 2 800 kr
Budgivare 5 2021-11-30 22:05:21 2 700 kr
Budgivare 6 2021-12-02 18:34:36 2 700 kr
Budgivare 5 2021-11-30 22:05:21 2 600 kr
Budgivare 6 2021-12-02 18:34:32 2 500 kr
Budgivare 5 2021-11-30 22:05:21 2 400 kr
Budgivare 6 2021-12-02 18:34:28 2 300 kr
Budgivare 5 2021-11-30 22:05:21 2 200 kr
Budgivare 6 2021-12-02 18:34:23 2 100 kr
Budgivare 5 2021-11-30 22:05:21 2 000 kr
Budgivare 3 2021-11-29 00:02:12 1 900 kr
Budgivare 4 2021-11-28 14:19:31 1 800 kr
Budgivare 3 2021-11-27 20:43:02 1 700 kr
Budgivare 1 2021-11-26 19:31:45 1 600 kr
Budgivare 3 2021-11-27 20:42:58 1 600 kr
Budgivare 1 2021-11-26 19:31:45 1 500 kr
Budgivare 2 2021-11-26 20:11:58 1 400 kr
Budgivare 1 2021-11-26 19:31:45 1 300 kr
Budgivare 2 2021-11-26 20:11:47 1 200 kr
Budgivare 1 2021-11-26 19:31:45 50 kr