75 kr
Avslutas: 15 JAN 19:04
Utropspris:  1 000 kr
visningslokaler:  600 kr
Bokhylla
nr. 595758

Bokhylla med underskåp, 3-delar Ulferts Tibro, ek, 1960/70-tal, 235 X 120 X 43, 2 nycklar

Kondition: Bruksslitage

Budgivare 2 2022-01-15 18:29:53 75 kr
Budgivare 1 2022-01-15 03:45:55 50 kr