75 kr
Avslutas: 15 JAN 19:06
Utropspris:  400 kr
visningslokaler:  200 kr
Byrå
nr. 595761

Byrå, Ulferts Tibro, ek, 1960/70-tal, 61 X 43 X 63 cm

Kondition: Bruksslitage

Budgivare 2 2022-01-15 18:30:18 75 kr
Budgivare 1 2022-01-13 20:33:20 50 kr