900 kr
Avslutas: 15 JAN 19:22
Utropspris:  800 kr
visningslokaler:  200 kr
Stolar
nr. 595777

Stolar 2 +1, bland annat "Fanett" Edsbyverken, 1900-talets andra hälft

Kondition: Bruksslitage, fanérskador på en stol

Budhistorik (22 bud)
Budgivare 9 2022-01-15 19:19:26 900 kr
Budgivare 7 2022-01-15 19:18:34 850 kr
Budgivare 8 2022-01-15 19:17:43 800 kr
Budgivare 7 2022-01-15 19:18:18 750 kr
Budgivare 8 2022-01-15 19:17:43 700 kr
Budgivare 7 2022-01-15 19:17:27 650 kr
Budgivare 8 2022-01-15 19:16:51 600 kr
Budgivare 7 2022-01-15 19:17:18 550 kr
Budgivare 8 2022-01-15 19:16:51 500 kr
Budgivare 7 2022-01-15 19:17:01 450 kr
Budgivare 8 2022-01-15 19:16:01 400 kr
Budgivare 7 2022-01-15 19:15:35 350 kr
Budgivare 6 2022-01-13 22:08:06 300 kr
Budgivare 7 2022-01-15 19:14:58 300 kr
Budgivare 6 2022-01-13 22:08:06 250 kr
Budgivare 3 2022-01-13 21:06:23 200 kr
Budgivare 5 2022-01-13 20:58:47 175 kr
Budgivare 3 2022-01-12 22:42:34 150 kr
Budgivare 4 2022-01-12 20:33:58 125 kr
Budgivare 3 2022-01-11 13:56:55 100 kr
Budgivare 2 2022-01-09 16:06:01 75 kr
Budgivare 1 2022-01-08 21:11:01 50 kr