175 kr
Avslutas: 15 JAN 19:28
Utropspris:  400 kr
visningslokaler:  300 kr
Byrå
nr. 595809

Byrå, betsad furu, 1900-talets första hälft, senare skiva, 132 X 92 X 42 cm

Kondition: Bruksslitage

Budgivare 1 2022-01-15 18:02:55 175 kr
Budgivare 2 2022-01-15 09:37:05 150 kr
Budgivare 1 2022-01-15 18:02:46 150 kr
Budgivare 2 2022-01-15 09:37:05 125 kr
Budgivare 1 2022-01-15 18:02:41 100 kr
Budgivare 2 2022-01-15 09:37:05 75 kr
Budgivare 1 2022-01-10 08:43:07 50 kr