450 kr
Avslutas: 15 JAN 19:30
Utropspris:  500 kr
visningslokaler:  50 kr
Pall
nr. 595810

Pall, massiv teak, 1900-talets andra hälft, höjd 45 cm

Kondition: Bruksslitage

Budgivare 8 2022-01-15 19:24:51 450 kr
Budgivare 7 2022-01-15 19:22:00 400 kr
Budgivare 6 2022-01-14 09:23:26 350 kr
Budgivare 2 2022-01-08 21:33:50 300 kr
Budgivare 5 2022-01-10 23:05:38 300 kr
Budgivare 2 2022-01-08 21:33:50 250 kr
Budgivare 5 2022-01-10 23:05:35 200 kr
Budgivare 2 2022-01-08 21:33:50 175 kr
Budgivare 4 2022-01-10 11:11:48 150 kr
Budgivare 2 2022-01-08 21:33:50 125 kr
Budgivare 3 2022-01-09 00:35:21 100 kr
Budgivare 2 2022-01-08 21:33:50 75 kr
Budgivare 1 2022-01-08 20:23:18 50 kr