450 kr
Avslutas: 15 JAN 19:36
Utropspris:  400 kr
visningslokaler:  100 kr
Golvlampa
nr. 595846

Golvlampa, mässing, 1900-talets andra hälft, höjd 162 cm

Kondition: Bruksslitage

Budgivare 5 2022-01-14 07:44:02 450 kr
Budgivare 3 2022-01-12 18:08:28 400 kr
Budgivare 4 2022-01-13 09:49:17 350 kr
Budgivare 3 2022-01-12 18:08:28 300 kr
Budgivare 2 2022-01-09 17:38:20 250 kr
Budgivare 1 2022-01-10 08:53:56 200 kr
Budgivare 2 2022-01-09 17:38:20 175 kr
Budgivare 1 2022-01-10 08:53:38 150 kr
Budgivare 2 2022-01-09 17:38:20 125 kr
Budgivare 1 2022-01-10 08:53:24 100 kr
Budgivare 2 2022-01-09 17:38:20 75 kr
Budgivare 1 2022-01-09 14:25:47 50 kr