2 300 kr
Avslutas: 20 JAN 21:04
Utropspris:  4 000 kr
visningslokaler:  200 kr
Maud Raphael Jones
nr. 596746

Maud Raphael Jones, olja på duk, 49 x 76

Kondition: Retuscher/lagningar, smärre färgbortfall

Följerätt: JA
Läs mer om följerätt här.

Budhistorik (39 bud)
Budgivare 9 2022-01-20 21:01:33 2 300 kr
Budgivare 10 2022-01-20 21:01:00 2 200 kr
Budgivare 9 2022-01-20 21:01:19 2 200 kr
Budgivare 10 2022-01-20 21:01:00 2 100 kr
Budgivare 11 2022-01-20 20:59:36 2 000 kr
Budgivare 10 2022-01-20 21:00:51 2 000 kr
Budgivare 11 2022-01-20 20:59:25 1 900 kr
Budgivare 9 2022-01-20 20:59:22 1 800 kr
Budgivare 10 2022-01-20 20:57:46 1 700 kr
Budgivare 11 2022-01-20 20:59:12 1 600 kr
Budgivare 10 2022-01-20 20:57:46 1 500 kr
Budgivare 9 2022-01-20 20:59:02 1 400 kr
Budgivare 10 2022-01-20 20:57:46 1 300 kr
Budgivare 9 2022-01-20 17:34:35 1 200 kr
Budgivare 10 2022-01-20 20:57:08 1 200 kr
Budgivare 9 2022-01-20 17:33:49 1 100 kr
Budgivare 7 2022-01-19 01:52:20 1 000 kr
Budgivare 8 2022-01-20 15:58:48 950 kr
Budgivare 7 2022-01-19 01:52:20 900 kr
Budgivare 6 2022-01-18 17:57:34 850 kr
Budgivare 2 2022-01-13 21:10:18 800 kr
Budgivare 2 2022-01-13 21:10:18 750 kr
Budgivare 6 2022-01-18 17:56:44 700 kr
Budgivare 2 2022-01-13 21:10:18 650 kr
Budgivare 5 2022-01-15 10:09:12 600 kr
Budgivare 2 2022-01-13 21:10:18 550 kr
Budgivare 4 2022-01-13 22:32:24 500 kr
Budgivare 2 2022-01-13 21:10:18 450 kr
Budgivare 3 2022-01-13 21:12:19 400 kr
Budgivare 2 2022-01-13 21:10:18 350 kr
Budgivare 3 2022-01-13 21:12:16 300 kr
Budgivare 2 2022-01-13 21:10:18 250 kr
Budgivare 3 2022-01-13 21:12:13 200 kr
Budgivare 2 2022-01-13 21:10:18 175 kr
Budgivare 3 2022-01-13 21:12:10 150 kr
Budgivare 2 2022-01-13 21:10:18 125 kr
Budgivare 3 2022-01-13 21:12:06 100 kr
Budgivare 2 2022-01-13 21:10:18 75 kr
Budgivare 1 2022-01-13 21:02:27 50 kr