600 kr
Avslutas: 26 JAN 20:32
Utropspris:  600 kr
visningslokaler:  50 kr
Ljusstake
nr. 597859

Ljusstake "Liljan" Ivar Ålenius Björk, Skultuna, försilvrad mässing, 2000-tal, höjd 13 cm

Kondition: Ytslitage

Budgivare 5 2022-01-26 13:48:43 600 kr
Budgivare 10 2022-01-26 19:06:35 600 kr
Budgivare 5 2022-01-26 13:48:43 550 kr
Budgivare 9 2022-01-26 09:05:44 500 kr
Budgivare 8 2022-01-25 21:27:28 450 kr
Budgivare 5 2022-01-22 16:27:29 400 kr
Budgivare 7 2022-01-24 16:25:22 400 kr
Budgivare 5 2022-01-22 16:27:29 350 kr
Budgivare 6 2022-01-23 22:36:33 300 kr
Budgivare 5 2022-01-22 16:27:06 250 kr
Budgivare 1 2022-01-21 12:38:47 200 kr
Budgivare 4 2022-01-20 20:49:37 175 kr
Budgivare 1 2022-01-19 21:01:29 150 kr
Budgivare 3 2022-01-20 06:02:48 125 kr
Budgivare 1 2022-01-19 21:01:29 100 kr
Budgivare 2 2022-01-19 21:17:46 75 kr
Budgivare 1 2022-01-19 21:01:29 50 kr