450 kr
Avslutas: 26 JAN 21:16
Utropspris:  600 kr
visningslokaler:  100 kr
Golvlampa
nr. 597884

Golvlampa, 1900-talets mitt, mässing, höj och sänkbar

Kondition: Ytslitage, senare skärm och lamphållare

Budgivare 4 2022-01-24 04:23:30 450 kr
Budgivare 5 2022-01-24 18:49:41 400 kr
Budgivare 4 2022-01-24 04:23:30 350 kr
Budgivare 2 2022-01-21 16:59:19 300 kr
Budgivare 3 2022-01-21 15:37:27 250 kr
Budgivare 1 2022-01-19 21:27:22 200 kr
Budgivare 1 2022-01-19 21:27:22 100 kr
Budgivare 2 2022-01-20 17:50:39 75 kr
Budgivare 1 2022-01-19 21:27:22 50 kr