125 kr
Avslutas: 26 JAN 21:18
Utropspris:  300 kr
visningslokaler:  50 kr
Taklampor
nr. 597885

Taklampor, vägglampa, 1900 och 2000-tal

Kondition: Bruksslitage, ej testade

Budgivare 4 2022-01-26 19:40:39 125 kr
Budgivare 3 2022-01-26 19:11:48 100 kr
Budgivare 2 2022-01-20 15:15:36 75 kr
Budgivare 1 2022-01-20 10:42:13 50 kr