650 kr
Avslutas: 26 JAN 21:20
Utropspris:  800 kr
visningslokaler:  50 kr
Taklampor
nr. 597886

Taklampor 3 st, 1900-talets första hälft, diameter 22 cm och mindre

Kondition: Ytslitage

Budgivare 4 2022-01-19 23:42:08 650 kr
Budgivare 5 2022-01-25 21:07:24 600 kr
Budgivare 4 2022-01-19 23:42:08 550 kr
Budgivare 5 2022-01-25 21:07:20 500 kr
Budgivare 4 2022-01-19 23:42:08 450 kr
Budgivare 3 2022-01-19 22:48:20 400 kr
Budgivare 3 2022-01-19 22:48:20 100 kr
Budgivare 2 2022-01-19 21:52:08 75 kr
Budgivare 1 2022-01-19 21:28:01 50 kr