1 500 kr
Avslutas: 03 MAJ 19:04
Utropspris:  2 000 kr
visningslokaler:  50 kr
Espressobryggare
nr. 617403

Espressobryggare, Atomic, Italien, Brevetti Robbiati, 1900-talets andra hälft, höjd 25 cm

Anmärkningar: Bruksslitage, ej testad

Budhistorik (18 bud)
Budgivare 5 2022-05-03 19:01:14 1 500 kr
Budgivare 4 2022-05-03 18:42:44 1 400 kr
Budgivare 4 2022-05-03 16:17:06 1 300 kr
Budgivare 2 2022-05-03 17:39:03 1 300 kr
Budgivare 4 2022-05-03 16:17:06 1 100 kr
Budgivare 2 2022-04-28 10:07:02 1 000 kr
Budgivare 2 2022-04-28 10:06:46 800 kr
Budgivare 2 2022-04-28 10:06:37 750 kr
Budgivare 2 2022-04-28 10:06:28 700 kr
Budgivare 3 2022-04-28 06:17:03 650 kr
Budgivare 3 2022-04-28 06:16:56 600 kr
Budgivare 2 2022-04-27 08:21:54 550 kr
Budgivare 2 2022-04-27 08:13:07 500 kr
Budgivare 2 2022-04-27 08:12:51 150 kr
Budgivare 1 2022-04-26 20:33:18 125 kr
Budgivare 1 2022-04-26 20:33:12 100 kr
Budgivare 1 2022-04-26 20:33:08 75 kr
Budgivare 1 2022-04-26 20:33:01 50 kr
Bevakningspriset på 1 000 kr är uppnått.