El-cykel, Crescent, 28-tum, 7-växlar
Anmärkningar: Batteri saknas, avklippt sladd till batterifästet, ej testad
Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.
Budgivare 3 | 2022-05-13 19:53:48 | 1 800 kr |
Budgivare 13 | 2022-05-13 19:55:53 | 1 700 kr |
Budgivare 3 | 2022-05-13 19:53:48 | 1 600 kr |
Budgivare 13 | 2022-05-13 15:45:57 | 1 500 kr |
Budgivare 12 | 2022-05-13 01:46:38 | 1 400 kr |
Budgivare 11 | 2022-05-12 21:23:17 | 1 300 kr |
Budgivare 10 | 2022-05-11 14:22:10 | 1 200 kr |
Budgivare 11 | 2022-05-12 21:23:00 | 1 200 kr |
Budgivare 10 | 2022-05-11 14:22:10 | 1 100 kr |
Budgivare 9 | 2022-05-11 14:29:48 | 1 000 kr |
Budgivare 10 | 2022-05-11 14:22:10 | 950 kr |
Budgivare 9 | 2022-05-09 23:29:47 | 900 kr |
Budgivare 8 | 2022-05-08 06:23:07 | 850 kr |
Budgivare 5 | 2022-05-07 21:47:33 | 800 kr |
Budgivare 8 | 2022-05-08 06:23:02 | 750 kr |
Budgivare 5 | 2022-05-07 21:47:33 | 700 kr |
Budgivare 8 | 2022-05-08 06:22:56 | 650 kr |
Budgivare 5 | 2022-05-07 21:47:33 | 600 kr |
Budgivare 8 | 2022-05-08 06:22:49 | 550 kr |
Budgivare 5 | 2022-05-07 21:47:33 | 500 kr |
Budgivare 8 | 2022-05-08 06:22:44 | 450 kr |
Budgivare 5 | 2022-05-07 21:47:33 | 400 kr |
Budgivare 8 | 2022-05-08 06:22:38 | 350 kr |
Budgivare 5 | 2022-05-07 21:47:33 | 300 kr |
Budgivare 7 | 2022-05-08 00:52:35 | 250 kr |
Budgivare 5 | 2022-05-07 21:47:33 | 200 kr |
Budgivare 6 | 2022-05-07 22:17:51 | 175 kr |
Budgivare 5 | 2022-05-07 21:47:33 | 150 kr |
Budgivare 4 | 2022-05-07 20:18:47 | 125 kr |
Budgivare 3 | 2022-05-07 10:46:23 | 100 kr |
Budgivare 2 | 2022-05-06 23:05:50 | 75 kr |
Budgivare 1 | 2022-05-06 20:49:54 | 50 kr |