Auktionen avslutad:
600 kr
Avslutas: 21 MAJ 20:08
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Figurin
nr. 620909

Figurin, Lisa Larson, K-studion i Gustavsberg, 2020-tal, stengods, längd 17 cm

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (15 bud)
Budgivare 8 2022-05-21 19:54:36 600 kr
Budgivare 7 2022-05-21 13:50:04 550 kr
Budgivare 6 2022-05-20 17:01:35 500 kr
Budgivare 5 2022-05-19 23:29:13 450 kr
Budgivare 4 2022-05-16 23:01:31 400 kr
Budgivare 3 2022-05-14 21:25:03 350 kr
Budgivare 1 2022-05-14 20:11:42 300 kr
Budgivare 2 2022-05-14 20:14:09 250 kr
Budgivare 1 2022-05-14 20:11:42 200 kr
Budgivare 2 2022-05-14 20:14:06 175 kr
Budgivare 1 2022-05-14 20:11:42 150 kr
Budgivare 2 2022-05-14 20:14:02 125 kr
Budgivare 1 2022-05-14 20:11:42 100 kr
Budgivare 2 2022-05-14 20:13:57 75 kr
Budgivare 1 2022-05-14 20:11:42 50 kr