300 kr
Avslutas: 21 MAJ 20:32
Utropspris:  400 kr
visningslokaler:  100 kr
Ingrid Wrede
nr. 620941

Ingrid Wrede, olja på duk, 49 X 60 cm

Anmärkningar: Ytslitage

Budgivare 2 2022-05-21 00:03:00 300 kr
Budgivare 3 2022-05-21 13:59:38 300 kr
Budgivare 2 2022-05-21 00:03:00 250 kr
Budgivare 3 2022-05-21 13:59:35 200 kr
Budgivare 2 2022-05-21 00:03:00 175 kr
Budgivare 3 2022-05-21 13:59:32 150 kr
Budgivare 2 2022-05-21 00:03:00 125 kr
Budgivare 3 2022-05-21 13:59:16 100 kr
Budgivare 2 2022-05-21 00:03:00 75 kr
Budgivare 1 2022-05-16 19:12:06 50 kr