300 kr
Avslutas: 21 MAJ 20:36
Utropspris:  400 kr
visningslokaler:  100 kr
Oidentifierad
nr. 620943

Oidentifierad konstnär, signerad Reni, olja på duk, 60 X 49 cm

Anmärkningar: Ytslitage

Budgivare 2 2022-05-21 20:20:53 300 kr
Budgivare 3 2022-05-20 19:20:09 250 kr
Budgivare 5 2022-05-21 20:07:52 250 kr
Budgivare 3 2022-05-20 19:20:09 200 kr
Budgivare 4 2022-05-21 11:03:14 175 kr
Budgivare 3 2022-05-20 19:20:09 150 kr
Budgivare 4 2022-05-21 11:03:04 125 kr
Budgivare 3 2022-05-20 19:20:09 100 kr
Budgivare 2 2022-05-20 00:34:04 75 kr
Budgivare 1 2022-05-15 08:32:48 50 kr