5 000 kr
Avslutas: 21 MAJ 20:45
Utropspris:  10 000 kr
visningslokaler:  200 kr
Ljuskrona
nr. 620946

Ljuskrona, Barock-stil, 1800-tal, stomme i mässing, diameter 60 cm, höjd 85 cm

Anmärkningar: Ytslitage, nagg en prisma saknas

Budhistorik (44 bud)
Budgivare 9 2022-05-21 20:39:05 5 000 kr
Budgivare 8 2022-05-21 20:42:17 4 900 kr
Budgivare 9 2022-05-21 20:39:05 4 800 kr
Budgivare 8 2022-05-21 20:42:02 4 700 kr
Budgivare 9 2022-05-21 20:39:05 4 600 kr
Budgivare 8 2022-05-21 20:41:49 4 500 kr
Budgivare 9 2022-05-21 20:39:05 4 400 kr
Budgivare 8 2022-05-21 20:41:43 4 300 kr
Budgivare 9 2022-05-21 20:39:05 4 200 kr
Budgivare 8 2022-05-21 20:41:36 4 100 kr
Budgivare 9 2022-05-21 20:39:05 4 000 kr
Budgivare 8 2022-05-21 20:41:11 3 900 kr
Budgivare 9 2022-05-21 20:39:05 3 800 kr
Budgivare 8 2022-05-21 20:41:01 3 700 kr
Budgivare 9 2022-05-21 20:39:05 3 600 kr
Budgivare 8 2022-05-21 17:51:02 3 500 kr
Budgivare 8 2022-05-21 17:51:02 3 400 kr
Budgivare 7 2022-05-21 07:46:50 3 300 kr
Budgivare 5 2022-05-18 10:09:40 3 200 kr
Budgivare 7 2022-05-21 07:46:47 3 200 kr
Budgivare 5 2022-05-18 10:09:40 3 100 kr
Budgivare 7 2022-05-21 07:46:44 3 000 kr
Budgivare 5 2022-05-18 10:09:40 2 900 kr
Budgivare 7 2022-05-21 07:46:35 2 800 kr
Budgivare 5 2022-05-18 10:09:40 2 700 kr
Budgivare 7 2022-05-21 07:46:31 2 600 kr
Budgivare 5 2022-05-18 10:09:40 2 500 kr
Budgivare 4 2022-05-19 16:46:47 2 400 kr
Budgivare 5 2022-05-15 19:13:54 1 600 kr
Budgivare 6 2022-05-17 21:11:34 1 500 kr
Budgivare 5 2022-05-15 19:13:54 1 400 kr
Budgivare 2 2022-05-15 19:35:28 1 300 kr
Budgivare 5 2022-05-15 19:13:54 1 200 kr
Budgivare 4 2022-05-15 17:34:28 1 100 kr
Budgivare 4 2022-05-15 17:34:28 850 kr
Budgivare 3 2022-05-14 21:57:34 800 kr
Budgivare 3 2022-05-14 21:57:34 550 kr
Budgivare 1 2022-05-14 21:10:54 500 kr
Budgivare 3 2022-05-14 21:57:23 500 kr
Budgivare 1 2022-05-14 21:10:54 300 kr
Budgivare 3 2022-05-14 21:57:17 250 kr
Budgivare 1 2022-05-14 21:10:54 100 kr
Budgivare 2 2022-05-14 21:26:23 75 kr
Budgivare 1 2022-05-14 21:10:54 50 kr