175 kr
Avslutas: 21 MAJ 20:58
Utropspris:  500 kr
visningslokaler:  100 kr
Oidentifierad
nr. 620966

Oidentifierad konstnär, signerad P.A. Dunn, blandteknik, 63 X 67 cm

Anmärkningar: Ytslitage

Budgivare 2 2022-05-21 19:28:18 175 kr
Budgivare 3 2022-05-21 19:50:28 150 kr
Budgivare 2 2022-05-21 19:28:18 75 kr
Budgivare 1 2022-05-21 18:29:51 50 kr