150 kr
Avslutas: 21 MAJ 21:04
Utropspris:  500 kr
visningslokaler:  50 kr
Barometer
nr. 620978

Barometer, 1800-tal, troligtvis England, höjd 97 cm

Anmärkningar: Bruksslitage, ej testad

Budgivare 2 2022-05-20 18:13:41 150 kr
Budgivare 4 2022-05-21 17:55:26 150 kr
Budgivare 2 2022-05-20 18:13:41 125 kr
Budgivare 3 2022-05-14 21:30:40 100 kr
Budgivare 2 2022-05-14 21:24:38 75 kr
Budgivare 1 2022-05-14 21:14:38 50 kr