100 kr
Avslutas: 21 MAJ 21:06
Utropspris:  300 kr
visningslokaler:  50 kr
Tennfat
nr. 620983

Tennfat och kanna, bland annat England 1800-tal, höjd 15 cm och lägre

Anmärkningar: Bruksslitage

Budgivare 3 2022-05-21 13:04:10 100 kr
Budgivare 2 2022-05-15 21:13:11 75 kr
Budgivare 1 2022-05-14 22:59:30 50 kr