300 kr
Avslutas: 21 MAJ 21:14
Utropspris:  1 500 kr
visningslokaler:  50 kr
Taklampor
nr. 620994

Taklampor ett par, Dab, 2010-tal, aluminium, orangefärgad insida, upphängsningsvajrar i stål, diameter 24 cm

Anmärkningar: Ytslitage

Budgivare 3 2022-05-20 16:37:13 300 kr
Budgivare 2 2022-05-15 20:50:27 250 kr
Budgivare 1 2022-05-14 21:22:31 200 kr
Budgivare 2 2022-05-15 20:50:26 175 kr
Budgivare 1 2022-05-14 21:22:31 150 kr
Budgivare 2 2022-05-15 20:50:24 125 kr
Budgivare 1 2022-05-14 21:22:31 100 kr
Budgivare 2 2022-05-15 20:50:22 75 kr
Budgivare 1 2022-05-14 21:22:31 50 kr