400 kr
Avslutas: 22 MAJ 19:06
Utropspris:  1 000 kr
visningslokaler:  50 kr
Taklampa
nr. 621005

Taklampa, Hans Agne Jakobsson, Markaryd, 1960-tal, koppar, diameter 42 cm

Anmärkningar: Ytslitage

Budgivare 4 2022-05-22 17:00:58 400 kr
Budgivare 3 2022-05-21 14:35:39 350 kr
Budgivare 2 2022-05-18 16:52:55 300 kr
Budgivare 3 2022-05-21 14:35:36 300 kr
Budgivare 2 2022-05-18 16:52:55 250 kr
Budgivare 3 2022-05-21 10:35:15 200 kr
Budgivare 2 2022-05-18 16:52:55 175 kr
Budgivare 3 2022-05-21 10:35:12 150 kr
Budgivare 2 2022-05-18 16:52:55 125 kr
Budgivare 3 2022-05-21 10:35:08 100 kr
Budgivare 2 2022-05-18 16:52:55 75 kr
Budgivare 1 2022-05-15 21:24:31 50 kr