75 kr
Avslutas: 22 MAJ 19:38
Utropspris:  400 kr
visningslokaler:  100 kr
Kredensfat
nr. 621021

Kredensfat mm, glas, 1900-tal, diameter 32 cm och mindre

Anmärkningar: Bruksslitage, assietter med nagg

Budgivare 2 2022-05-22 19:35:05 75 kr
Budgivare 1 2022-05-15 20:13:30 50 kr