Auktionen avslutad:
1 000 kr
Avslutas: 22 MAJ 19:54
Utropspris:  1 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Figurin
nr. 621029

Figurin, Dahl Jensen, Danmark, porslin, höjd 15 cm

Anmärkningar: Mindre ytslitage

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (24 bud)
Budgivare 7 2022-05-19 20:30:21 1 000 kr
Budgivare 4 2022-05-19 21:54:46 950 kr
Budgivare 7 2022-05-19 20:30:21 900 kr
Budgivare 4 2022-05-19 21:54:33 850 kr
Budgivare 7 2022-05-19 20:30:21 800 kr
Budgivare 4 2022-05-18 18:01:29 750 kr
Budgivare 6 2022-05-17 23:20:04 700 kr
Budgivare 4 2022-05-18 18:01:21 700 kr
Budgivare 6 2022-05-17 23:20:04 650 kr
Budgivare 5 2022-05-17 23:54:47 600 kr
Budgivare 6 2022-05-17 23:20:04 550 kr
Budgivare 5 2022-05-17 23:54:32 500 kr
Budgivare 6 2022-05-17 23:20:04 450 kr
Budgivare 5 2022-05-17 23:54:28 400 kr
Budgivare 6 2022-05-17 23:20:04 350 kr
Budgivare 5 2022-05-17 21:54:17 300 kr
Budgivare 4 2022-05-17 12:07:59 250 kr
Budgivare 5 2022-05-16 23:53:20 200 kr
Budgivare 4 2022-05-16 22:28:28 175 kr
Budgivare 5 2022-05-16 21:46:27 150 kr
Budgivare 4 2022-05-15 21:24:18 125 kr
Budgivare 3 2022-05-15 20:09:19 100 kr
Budgivare 2 2022-05-15 20:06:18 75 kr
Budgivare 1 2022-05-15 20:03:05 50 kr