2 100 kr
Avslutas: 22 MAJ 20:34
Utropspris:  1 500 kr
visningslokaler:  50 kr
Bronsfigur
nr. 621068

Bronsfigur, Kina, 1900-tal, höjd 28 cm

Anmärkningar: Ytslitage

Budhistorik (25 bud)
Budgivare 9 2022-05-22 18:56:01 2 100 kr
Budgivare 10 2022-05-22 19:07:57 2 000 kr
Budgivare 9 2022-05-22 18:56:01 1 900 kr
Budgivare 7 2022-05-19 21:21:38 1 800 kr
Budgivare 8 2022-05-22 17:35:09 1 800 kr
Budgivare 7 2022-05-19 21:21:34 1 700 kr
Budgivare 6 2022-05-19 20:40:48 1 600 kr
Budgivare 6 2022-05-19 20:40:48 1 300 kr
Budgivare 3 2022-05-18 10:12:26 1 200 kr
Budgivare 6 2022-05-19 20:31:57 1 100 kr
Budgivare 3 2022-05-15 23:17:59 600 kr
Budgivare 5 2022-05-17 23:22:04 550 kr
Budgivare 3 2022-05-15 23:17:59 500 kr
Budgivare 4 2022-05-15 23:18:32 450 kr
Budgivare 3 2022-05-15 23:17:59 400 kr
Budgivare 4 2022-05-15 23:18:29 350 kr
Budgivare 3 2022-05-15 23:17:59 300 kr
Budgivare 4 2022-05-15 23:18:27 250 kr
Budgivare 3 2022-05-15 23:17:59 200 kr
Budgivare 4 2022-05-15 23:18:24 175 kr
Budgivare 3 2022-05-15 23:17:59 150 kr
Budgivare 4 2022-05-15 23:18:21 125 kr
Budgivare 3 2022-05-15 23:17:59 100 kr
Budgivare 2 2022-05-15 21:17:09 75 kr
Budgivare 1 2022-05-15 20:34:36 50 kr