850 kr
Avslutas: 22 MAJ 20:40
Utropspris:  400 kr
visningslokaler:  50 kr
Vaser
nr. 621079

Vaser fat mm, Asien, 1900-tal, höjd

Anmärkningar: Bruksslitage, nagg

Budhistorik (18 bud)
Budgivare 3 2022-05-21 10:24:37 850 kr
Budgivare 5 2022-05-19 21:22:44 800 kr
Budgivare 3 2022-05-20 23:13:58 750 kr
Budgivare 5 2022-05-19 21:22:44 700 kr
Budgivare 3 2022-05-20 23:13:48 650 kr
Budgivare 5 2022-05-19 21:22:44 600 kr
Budgivare 3 2022-05-18 11:35:56 550 kr
Budgivare 3 2022-05-18 11:35:56 400 kr
Budgivare 4 2022-05-19 20:32:14 350 kr
Budgivare 3 2022-05-18 11:31:58 300 kr
Budgivare 2 2022-05-17 05:57:42 250 kr
Budgivare 3 2022-05-18 11:31:51 200 kr
Budgivare 2 2022-05-17 05:57:42 175 kr
Budgivare 3 2022-05-18 11:31:42 150 kr
Budgivare 2 2022-05-17 05:57:42 125 kr
Budgivare 3 2022-05-18 11:31:35 100 kr
Budgivare 2 2022-05-17 05:57:42 75 kr
Budgivare 1 2022-05-15 21:02:11 50 kr