3 100 kr
Avslutas: 22 MAJ 20:46
Utropspris:  2 000 kr
visningslokaler:  50 kr
Officersvärja
nr. 621085

Officersvärja 1800-tal, Tveeggad klinga Karl XIV Johans monogram under tronföljarkrona, portopé, total längd 92 cm

Anmärkningar: Bruks och åldersslitage, lagad klinga

Budhistorik (42 bud)
Budgivare 4 2022-05-22 14:07:53 3 100 kr
Budgivare 13 2022-05-22 20:40:12 3 000 kr
Budgivare 4 2022-05-22 14:07:53 2 700 kr
Budgivare 13 2022-05-21 13:02:56 2 600 kr
Budgivare 13 2022-05-21 13:02:56 2 400 kr
Budgivare 12 2022-05-21 06:38:38 2 300 kr
Budgivare 13 2022-05-21 13:02:38 2 200 kr
Budgivare 12 2022-05-21 06:38:38 2 000 kr
Budgivare 11 2022-05-20 22:45:49 1 900 kr
Budgivare 10 2022-05-19 12:33:24 1 800 kr
Budgivare 4 2022-05-19 02:42:37 1 700 kr
Budgivare 10 2022-05-19 12:32:49 1 600 kr
Budgivare 4 2022-05-19 02:42:37 1 500 kr
Budgivare 10 2022-05-19 12:32:40 1 400 kr
Budgivare 4 2022-05-19 02:42:37 1 300 kr
Budgivare 10 2022-05-19 12:32:26 1 200 kr
Budgivare 4 2022-05-19 02:42:37 1 100 kr
Budgivare 9 2022-05-17 12:56:33 1 000 kr
Budgivare 5 2022-05-17 02:44:18 950 kr
Budgivare 8 2022-05-17 12:03:43 950 kr
Budgivare 5 2022-05-17 02:44:18 900 kr
Budgivare 7 2022-05-17 09:23:35 850 kr
Budgivare 5 2022-05-17 02:44:18 800 kr
Budgivare 6 2022-05-16 15:12:59 750 kr
Budgivare 5 2022-05-16 00:34:13 700 kr
Budgivare 4 2022-05-15 21:36:38 650 kr
Budgivare 2 2022-05-15 21:47:14 650 kr
Budgivare 4 2022-05-15 21:36:38 600 kr
Budgivare 2 2022-05-15 21:47:12 550 kr
Budgivare 4 2022-05-15 21:36:38 500 kr
Budgivare 2 2022-05-15 21:47:10 450 kr
Budgivare 4 2022-05-15 21:36:38 400 kr
Budgivare 2 2022-05-15 21:47:07 350 kr
Budgivare 4 2022-05-15 21:36:38 300 kr
Budgivare 2 2022-05-15 21:47:04 250 kr
Budgivare 4 2022-05-15 21:36:38 200 kr
Budgivare 2 2022-05-15 21:47:02 175 kr
Budgivare 4 2022-05-15 21:36:38 150 kr
Budgivare 2 2022-05-15 21:16:03 125 kr
Budgivare 3 2022-05-15 21:03:40 100 kr
Budgivare 2 2022-05-15 20:47:32 75 kr
Budgivare 1 2022-05-15 20:47:20 50 kr