Auktionen avslutad:
175 kr
Avslutas: 24 MAJ 19:30
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Karlskrona
Spara i minneslista
Skål
nr. 621090

Skål på fot, Iittala, Marimekko, höjd 15 cm, oljelampa, Stelton, höjd 18,5 cm.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (6 bud)
Budgivare 4 2022-05-19 01:29:07 175 kr
Budgivare 5 2022-05-24 07:55:24 150 kr
Budgivare 4 2022-05-19 01:29:07 125 kr
Budgivare 3 2022-05-17 21:39:03 100 kr
Budgivare 2 2022-05-17 20:46:34 75 kr
Budgivare 1 2022-05-17 19:45:12 50 kr