1 000 kr
Avslutas: 22 MAJ 21:27
Utropspris:  1 500 kr
visningslokaler:  400 kr
Bokhylla
nr. 621121

Bokhylla med skåp, "Vardags" Carl Malmsten, Svensk Fur. 1900-talets mitt, 190 X 80 X 41 cm

Anmärkningar: Bruksslitage

Budhistorik (25 bud)
Budgivare 10 2022-05-22 21:24:37 1 000 kr
Budgivare 7 2022-05-22 21:22:27 950 kr
Budgivare 10 2022-05-22 21:20:05 900 kr
Budgivare 7 2022-05-22 21:17:45 850 kr
Budgivare 10 2022-05-22 21:16:37 800 kr
Budgivare 7 2022-05-22 21:17:37 800 kr
Budgivare 10 2022-05-22 21:16:37 750 kr
Budgivare 8 2022-05-22 21:16:28 700 kr
Budgivare 7 2022-05-22 21:15:51 650 kr
Budgivare 8 2022-05-22 21:16:12 650 kr
Budgivare 7 2022-05-22 21:15:51 600 kr
Budgivare 8 2022-05-22 21:15:08 550 kr
Budgivare 7 2022-05-22 21:12:45 500 kr
Budgivare 9 2022-05-22 20:50:37 450 kr
Budgivare 8 2022-05-22 13:24:06 400 kr
Budgivare 7 2022-05-22 09:39:33 350 kr
Budgivare 6 2022-05-22 09:07:36 300 kr
Budgivare 2 2022-05-17 17:37:46 250 kr
Budgivare 5 2022-05-21 23:29:03 200 kr
Budgivare 2 2022-05-17 17:37:46 175 kr
Budgivare 4 2022-05-18 20:07:39 150 kr
Budgivare 2 2022-05-17 17:37:46 125 kr
Budgivare 3 2022-05-16 23:00:23 100 kr
Budgivare 2 2022-05-16 21:06:37 75 kr
Budgivare 1 2022-05-16 21:02:16 50 kr