500 kr
Avslutas: 22 MAJ 21:28
Utropspris:  400 kr
visningslokaler:  150 kr
Duk
nr. 621133

Duk, allmoge, vävd, 1900-talets första hälft, 109 X 108 cm

Anmärkningar: Bruksslitage

Budgivare 7 2022-05-22 21:25:41 500 kr
Budgivare 5 2022-05-22 21:04:57 450 kr
Budgivare 7 2022-05-22 21:24:39 400 kr
Budgivare 5 2022-05-22 21:04:57 350 kr
Budgivare 6 2022-05-22 21:23:34 300 kr
Budgivare 5 2022-05-22 21:04:57 250 kr
Budgivare 4 2022-05-22 01:28:08 200 kr
Budgivare 2 2022-05-21 13:35:56 175 kr
Budgivare 1 2022-05-21 12:25:28 150 kr
Budgivare 2 2022-05-20 20:46:01 125 kr
Budgivare 3 2022-05-20 19:27:33 100 kr
Budgivare 2 2022-05-17 08:50:21 75 kr
Budgivare 1 2022-05-16 18:04:02 50 kr