750 kr
Avslutas: 23 MAJ 19:01
Utropspris:  800 kr
visningslokaler:  600 kr
Bokhylla
nr. 621152

Bokhylla, 2-delar, 1900-talets första hälft, senare bemålning, 187 X 162 X 30 cm

Anmärkningar: Bruksslitage, skrapmärken

Budgivare 4 2022-05-23 18:58:47 750 kr
Budgivare 3 2022-05-23 18:57:27 700 kr
Budgivare 4 2022-05-23 18:58:06 700 kr
Budgivare 3 2022-05-23 18:57:27 550 kr
Budgivare 4 2022-05-23 18:56:30 500 kr
Budgivare 3 2022-05-23 18:56:58 450 kr
Budgivare 4 2022-05-23 18:56:30 250 kr
Budgivare 3 2022-05-23 18:03:31 200 kr
Budgivare 3 2022-05-23 18:03:31 100 kr
Budgivare 2 2022-05-23 07:17:19 75 kr
Budgivare 1 2022-05-16 22:27:38 50 kr