Auktionen avslutad:
400 kr
Avslutas: 23 MAJ 19:16
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Varuvagn
nr. 621177

Varuvagn, metall, längd 68 cm

Anmärkningar: Bruksslitage

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (11 bud)
Budgivare 6 2022-05-23 19:12:59 400 kr
Budgivare 7 2022-05-23 19:03:58 350 kr
Budgivare 6 2022-05-23 17:19:15 300 kr
Budgivare 5 2022-05-23 10:41:36 250 kr
Budgivare 6 2022-05-23 17:18:32 200 kr
Budgivare 5 2022-05-23 10:41:36 175 kr
Budgivare 3 2022-05-23 06:48:11 150 kr
Budgivare 4 2022-05-23 02:05:36 125 kr
Budgivare 3 2022-05-20 00:25:40 100 kr
Budgivare 2 2022-05-16 23:27:53 75 kr
Budgivare 1 2022-05-16 23:18:22 50 kr