Auktionen avslutad:
450 kr
Avslutas: 23 MAJ 20:22
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Ridsadel
nr. 621246

Ridsadel skinn, sadelställning, sadelöverdrag, Sadelns längd=44cm

Anmärkningar: Bruksslitage

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (11 bud)
Budgivare 7 2022-05-23 19:42:55 450 kr
Budgivare 6 2022-05-23 19:32:38 400 kr
Budgivare 5 2022-05-23 19:09:07 350 kr
Budgivare 6 2022-05-23 19:32:34 300 kr
Budgivare 5 2022-05-22 23:52:36 250 kr
Budgivare 6 2022-05-23 16:55:33 200 kr
Budgivare 5 2022-05-22 12:49:20 150 kr
Budgivare 4 2022-05-21 23:00:06 125 kr
Budgivare 3 2022-05-21 16:05:38 100 kr
Budgivare 2 2022-05-19 21:11:48 75 kr
Budgivare 1 2022-05-17 19:07:47 50 kr