700 kr
Avslutas: 23 MAJ 20:24
Utropspris:  600 kr
visningslokaler:  50 kr
Barnfiol
nr. 621247

Barnfiol, 18/1900-tal, låda, stråke, tillbehör, Fiolens längd = 53cm, Lådans längd = 68cm

Anmärkningar: Åldersrelaterat bruksslitage, strängar saknas

Budhistorik (18 bud)
Budgivare 2 2022-05-23 20:12:58 700 kr
Budgivare 8 2022-05-23 19:59:25 650 kr
Budgivare 2 2022-05-23 20:07:09 600 kr
Budgivare 8 2022-05-23 19:59:25 550 kr
Budgivare 2 2022-05-23 20:07:05 500 kr
Budgivare 8 2022-05-23 19:59:16 450 kr
Budgivare 2 2022-05-23 19:35:54 400 kr
Budgivare 7 2022-05-23 19:07:08 350 kr
Budgivare 6 2022-05-22 18:52:16 300 kr
Budgivare 7 2022-05-23 19:07:02 300 kr
Budgivare 6 2022-05-22 14:39:49 250 kr
Budgivare 5 2022-05-20 21:52:41 200 kr
Budgivare 6 2022-05-22 14:39:32 175 kr
Budgivare 5 2022-05-20 21:52:41 150 kr
Budgivare 4 2022-05-17 22:14:52 125 kr
Budgivare 3 2022-05-17 20:26:33 100 kr
Budgivare 2 2022-05-17 00:35:22 75 kr
Budgivare 1 2022-05-17 00:02:48 50 kr