600 kr
Avslutas: 23 MAJ 20:30
Utropspris:  1 000 kr
visningslokaler:  150 kr
Behandlingsbänk Earthlite
nr. 621250

Behandlingsbänk Earthlite och pall på hjul, 2000-tal

Anmärkningar: Bruksslitage

Budhistorik (16 bud)
Budgivare 4 2022-05-23 09:03:01 600 kr
Budgivare 1 2022-05-22 22:27:39 550 kr
Budgivare 4 2022-05-22 10:49:21 500 kr
Budgivare 1 2022-05-22 22:27:20 450 kr
Budgivare 4 2022-05-22 10:49:21 400 kr
Budgivare 1 2022-05-22 16:47:50 350 kr
Budgivare 4 2022-05-22 10:49:21 300 kr
Budgivare 1 2022-05-22 16:47:45 250 kr
Budgivare 4 2022-05-22 10:49:21 200 kr
Budgivare 1 2022-05-21 22:41:40 175 kr
Budgivare 3 2022-05-21 20:52:25 150 kr
Budgivare 1 2022-05-18 19:44:59 125 kr
Budgivare 3 2022-05-21 20:52:20 125 kr
Budgivare 1 2022-05-18 10:53:45 100 kr
Budgivare 2 2022-05-17 22:31:38 75 kr
Budgivare 1 2022-05-17 20:00:53 50 kr