Auktionen avslutad:
175 kr
Avslutas: 23 MAJ 19:03
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Barnböcker Pixi
nr. 621264

Barnböcker Pixi mm

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (6 bud)
Budgivare 2 2022-05-22 21:10:23 175 kr
Budgivare 3 2022-05-23 08:27:29 150 kr
Budgivare 2 2022-05-22 21:10:23 125 kr
Budgivare 3 2022-05-23 08:27:26 100 kr
Budgivare 2 2022-05-22 21:09:27 75 kr
Budgivare 1 2022-05-16 21:11:19 50 kr