Auktionen avslutad:
600 kr
Avslutas: 23 MAJ 20:46
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Solglasögon Rayban
nr. 621272

Solglasögon Rayban, B=13cm

Anmärkningar: Bruksslitage

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (16 bud)
Budgivare 5 2022-05-22 16:51:31 600 kr
Budgivare 3 2022-05-18 21:59:55 550 kr
Budgivare 5 2022-05-18 19:57:02 500 kr
Budgivare 3 2022-05-18 12:20:44 450 kr
Budgivare 4 2022-05-17 21:45:07 400 kr
Budgivare 3 2022-05-18 12:20:20 400 kr
Budgivare 4 2022-05-17 21:45:07 350 kr
Budgivare 3 2022-05-17 11:23:53 300 kr
Budgivare 2 2022-05-16 22:56:53 250 kr
Budgivare 1 2022-05-16 22:34:47 200 kr
Budgivare 2 2022-05-16 22:56:50 175 kr
Budgivare 1 2022-05-16 22:34:47 150 kr
Budgivare 2 2022-05-16 22:56:47 125 kr
Budgivare 1 2022-05-16 22:34:47 100 kr
Budgivare 2 2022-05-16 22:56:43 75 kr
Budgivare 1 2022-05-16 22:34:47 50 kr