Auktionen avslutad:
1 200 kr
Avslutas: 23 MAJ 20:54
Utropspris:  1 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Lisa Larson
nr. 621276

Lisa Larson figurin, Keramikstudion i Gustavsberg, chamotterat stengods, "Lejon med fågel", formgivningsår: 1990, Höjd: 13 cm Längd: 16 cm Djup: 9 cm

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (27 bud)
Budgivare 11 2022-05-22 17:30:58 1 200 kr
Budgivare 10 2022-05-22 22:27:53 1 200 kr
Budgivare 11 2022-05-22 17:30:58 1 100 kr
Budgivare 10 2022-05-22 22:26:57 1 000 kr
Budgivare 11 2022-05-22 17:30:58 950 kr
Budgivare 10 2022-05-22 00:27:30 900 kr
Budgivare 9 2022-05-19 23:31:41 850 kr
Budgivare 6 2022-05-18 06:49:01 800 kr
Budgivare 9 2022-05-19 23:31:33 800 kr
Budgivare 6 2022-05-18 06:49:01 750 kr
Budgivare 8 2022-05-18 15:58:29 700 kr
Budgivare 6 2022-05-18 06:49:01 650 kr
Budgivare 7 2022-05-17 20:17:23 600 kr
Budgivare 6 2022-05-17 12:10:28 550 kr
Budgivare 5 2022-05-17 11:59:02 500 kr
Budgivare 3 2022-05-17 07:36:44 450 kr
Budgivare 4 2022-05-17 01:31:37 400 kr
Budgivare 3 2022-05-16 22:23:28 350 kr
Budgivare 1 2022-05-16 21:07:06 300 kr
Budgivare 3 2022-05-16 22:23:07 250 kr
Budgivare 1 2022-05-16 21:07:06 200 kr
Budgivare 3 2022-05-16 22:22:40 175 kr
Budgivare 1 2022-05-16 21:07:06 150 kr
Budgivare 3 2022-05-16 22:22:32 125 kr
Budgivare 1 2022-05-16 21:07:06 100 kr
Budgivare 2 2022-05-16 21:46:21 75 kr
Budgivare 1 2022-05-16 21:07:06 50 kr