Auktionen avslutad:
650 kr
Avslutas: 23 MAJ 19:10
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  300 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Vitrinskåp
nr. 621281

Vitrinskåp trä metall 44 X 45 H=180 + golvlampa

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (17 bud)
Budgivare 2 2022-05-21 10:54:23 650 kr
Budgivare 4 2022-05-21 10:50:12 600 kr
Budgivare 2 2022-05-20 14:47:24 550 kr
Budgivare 1 2022-05-19 19:23:54 500 kr
Budgivare 3 2022-05-19 18:51:24 450 kr
Budgivare 2 2022-05-18 20:00:50 400 kr
Budgivare 3 2022-05-19 18:51:17 400 kr
Budgivare 2 2022-05-18 20:00:37 350 kr
Budgivare 3 2022-05-18 20:00:05 300 kr
Budgivare 2 2022-05-18 19:35:43 250 kr
Budgivare 3 2022-05-18 18:59:48 200 kr
Budgivare 2 2022-05-18 18:57:01 175 kr
Budgivare 3 2022-05-18 18:40:23 150 kr
Budgivare 2 2022-05-18 14:37:06 125 kr
Budgivare 1 2022-05-17 12:45:41 100 kr
Budgivare 2 2022-05-18 14:36:38 75 kr
Budgivare 1 2022-05-17 12:45:41 50 kr