Auktionen avslutad:
300 kr
Avslutas: 24 MAJ 19:04
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Vikter
nr. 621283

Vikter och kilar, margarinlåda i trä, 10kg och mindre

Anmärkningar: Bruksslitage

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (9 bud)
Budgivare 1 2022-05-23 19:51:02 300 kr
Budgivare 4 2022-05-23 09:40:08 250 kr
Budgivare 5 2022-05-22 19:53:29 200 kr
Budgivare 4 2022-05-23 09:40:05 175 kr
Budgivare 5 2022-05-22 19:53:29 150 kr
Budgivare 4 2022-05-21 10:45:46 125 kr
Budgivare 3 2022-05-18 20:09:40 100 kr
Budgivare 2 2022-05-17 20:12:49 75 kr
Budgivare 1 2022-05-17 19:37:32 50 kr