Auktionen avslutad:
350 kr
Avslutas: 23 MAJ 19:13
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  300 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Relaxfåtölj
nr. 621285

Relaxfåtölj skinn med gungfunktion

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (11 bud)
Budgivare 5 2022-05-22 14:47:06 350 kr
Budgivare 4 2022-05-21 16:00:58 300 kr
Budgivare 3 2022-05-20 15:13:06 250 kr
Budgivare 4 2022-05-21 16:00:52 250 kr
Budgivare 3 2022-05-20 15:13:06 200 kr
Budgivare 4 2022-05-21 16:00:50 175 kr
Budgivare 3 2022-05-20 15:13:06 150 kr
Budgivare 2 2022-05-17 10:26:17 125 kr
Budgivare 1 2022-05-16 22:47:42 100 kr
Budgivare 2 2022-05-17 10:25:55 75 kr
Budgivare 1 2022-05-16 22:47:42 50 kr