Auktionen avslutad:
250 kr
Avslutas: 23 MAJ 19:20
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Hushållsvågar
nr. 621294

Hushållsvågar + kopparspruta

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (8 bud)
Budgivare 3 2022-05-23 19:17:29 250 kr
Budgivare 1 2022-05-23 12:07:14 200 kr
Budgivare 3 2022-05-23 19:17:05 200 kr
Budgivare 1 2022-05-23 12:07:14 175 kr
Budgivare 3 2022-05-22 09:51:33 150 kr
Budgivare 3 2022-05-22 09:51:33 100 kr
Budgivare 2 2022-05-21 19:39:16 75 kr
Budgivare 1 2022-05-20 00:36:53 50 kr